RED'in ALDIĞI ÖDÜLLER

2008

§   20. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı Reklam Kampanyası Büyük Ödülü Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Öykü Tığlı

§   20. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Basın Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Adalet Zincir, Öykü Tığlı

§   20. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Açıkhava Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Erdem Geçit, Öykü Tığlı, Tolga Özdemir 

§   8. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Birinciliği

   Katılımcılar: Özge Filiz Karabulut 

§   8. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: Öykü Tığlı 

§   8. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Üçüncülüğü

   Katılımcılar: Esma Dinmezer 

2007

§   19. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Açıkhava Reklamı Kategorisi İkinciliği

   Katılımcılar: Erdem Geçit, Gonca Doğru, Hande Filiz, Tolga Özdemir,                   

§   7. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Birinciliği

   Katılımcılar: Erdem Geçit 

§   7. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: - 

§   7. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Üçüncülüğü

   Katılımcılar: - 

 

2006

§   18. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi İnternet Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Ahu Akkuas, Enbiya Özkan, Ender Ekizceli, Mehmet Mutlu, Şeyhmus Doğan 

§   18. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Basın Reklamı Kategorisi Üçüncülüğü

   Katılımcılar: Erdem Geçit 

§   6. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Birinciliği

   Katılımcılar: Suat Aktaş, Ural Çalışkan 

§   6. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: - 

§   6. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Üçüncülüğü

   Katılımcılar: -

2005

§   Adventure Reklamcılık Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: Handan Güler, Murat Çelik, Uğur Bulduk 

§   17. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Basın Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Buğra Ertürk, Duygu Kutlu, Muharrem Gürsu.  

§   17. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Açıkhava Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Cengiz Doğan 

§   17. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması İnternet Yayıncılığı Dalı En İyi Basın Reklamı Kategorisi Üçüncülüğü

   Katılımcılar: İpek Çığ, Suat Aktaş, Ural Çalışkan 

§   17. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması İnternet Yayıncılığı Dalı En İyi Kişisel Site Kategorisi İkinciliği

   Katılımcılar: Enver Uçarer, Vildan Uysal 

§   17. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi İnternet Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Mikail Bat, Şehlem Kaçar 

§   5. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Birinciliği

   Katılımcılar: Murat Çelik, Uğur Bulduk

 §   5. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: Enver Uçarer, Selim Akbaykal 

§   5. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Üçüncülüğü

   Katılımcılar: Engin Gelişen, Ömer Genç

 

2004

§   Adventure Reklamcılık Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: Çiğdem Tenli, Işıl Karakafa, Melike Berktaş

§   Kalite Konulu Sloganlı Afiş Yarışması Mansiyon

   Katılımcılar: Enver Uçarer, Vildan Uysal  

§   Power FM Üniversitelerarası Afiş Tasarım Yarışması Birinciliği

   Katılımcılar: Yıldız Balcı, Gül Coşkun 

§   Power FM Üniversitelerarası Afiş Tasarım Yarışması Üçüncülüğü

   Katılımcılar: Şeniz Dalgıç 

§   16. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Açıkhava Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Buğra Ertürk, Duygu Kutlu, Muharrem Gürsu 

§   16. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi İnternet Reklamı Kategorisi Birinciliği

   Katılımcılar: Enver Uçarer, Vildan Uysal 

§   16. Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışması Reklamcılık Dalı En İyi Reklam Filmi Senaryosu Kategorisi Üçüncülüğü

   Katılımcılar: Şeniz Dalgıç 

§   4. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Birinciliği

   Katılımcılar: Buğra Ertürk, Muharrem Gürsu 

§   4. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması İkinciliği

   Katılımcılar: Bihter Güraklar, Murat Çelik 

§   4. Genç Beyin Fırtınası İletişim Tasarım Yarışması Üçüncülüğü

   Katılımcılar: -